Binance Yeni Rus Rublesi İşlem Çiftleri Ekledi

0

Büyük kripto para birimi borsası Binance, 2 Aralık’taki açıklamaya göre dört Rus Rublesi işlem çiftini listesine ekledi.

Ruble içeren ilk işlem çiftleri arasında Binance Coin (BNB), Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve XRP bulunur. Binance CEO’su Changpeng Zhao, aynı gün gönderilen bir tweetteki gelişme hakkında yorum yaptı.

Binance’in işlem çiftleri eklenmesi, Zhao’nun kullanıcıların daha sonra Ruble’ye itibari para fonlarını yatırabileceklerini ve çekebileceklerini açıkladıkları Ekim ayı sonlarında platformda Ruble işleminin başlatılmasının ardından geldi.

Zhao, daha önce Rusya’nın kripto ve blok zinciri endüstrileri için önemli bir yargı alanı olduğunu, Rusya’daki bilgisayar bilimi yeteneklerinin zenginliğini tanıdığını ve blok zinciri endüstrisinde en etkili kişi olan Cumhurbaşkanı Vladimir Putin’i arayacak kadar ileri gittiğini açıkladı.

Yeni eklemeler

Alım satım çiftleri, son birkaç ay boyunca platforma eklenen bir dizi yeni özellik ve varlığın en yenisi. Sadece Kasım ayında, Binance Türk lirasına destek verdi ve aynı zamanda stablecoin operatörü Paxos tarafından geliştirilen Fiat Gateway’i ekleyen ilk takas oldu.

Ekim ayının sonlarında, döviz Nijerya Nairası için destek başlattı. Coinmarketcap’a göre, son 24 saat içinde, para birimi Bitcoin’e karşı işlem hacminde 43.000 $ ‘ın biraz üzerinde ve stablecoin Binance USD (BUSD) karşısında yaklaşık 25.000 $ değer gördü.

Şiddetli Rekabet

Bu arada, rakip kripto para ticaret platformları, Binance için de faaliyet alanlarını genişletiyor. Cointelegraph’ın Kasım ayı ortasında bildirildiği gibi, Kıtalararası Borsa (ICE) Bakkt platformunda işlem gören Bitcoin vadeli işlem yapma opsiyonlarını kapsayacak şekilde genişleyecek.

Kasım ayının ortalarında, kripto borsası OKEx, Tether (USDT) stablecoin ile sınırlanan Bitcoin vadeli işlem sözleşmelerini başlattı.

Cevap bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.