Binance’den Trust Wallet İçin Uygulama Geliyor

0

Binance’e ait dijital para cüzdanı, Trust Wallet, macOS için bir masaüstü uygulaması yayınladı.

Trust Wallet’ın arkasındaki ekip 12 Ağustos’ta bir tweet atarak son gelişmeleri duyurdu. Ayrıca dijital cüzdanın Mac App Store’da kısa süre içinde kullanılabileceğini de ortaya koydu.

Bir dizi tweette, Trust Wallet’un kurucusu Viktor Radchenko, Linux desteğinin önümüzdeki hafta başlatılacağını açıkladı. Radchenko ayrıca, takımın asıl mücadelesinin şu an bulunmayan ve bir şekilde henüz yapılmayan Windows’a Trust Wallet Cüzdanını taşımak olduğunu söyledi. Radchenko, çoğu masaüstü kripto kullanıcısının – yaklaşık% 75’inin Windows’da olduğunu da belirtti. Bu nedenle Windows için bir masaüstü uygulamasının gerekli olduğunu söyledi.

Gelişmeler hakkında birçok haber gelmeye devam ediyor. Binance’in, çapraz belirteçli ticaret çözümleri için özel bir platform olan Kyber Network protokolünü entegre ederek, Trust Wallet Merkezine birden fazla ademi merkeziyetçi değişim (DEX’ler) için destek eklediğini açıkladı.

Binance, Ağustos 2018’de Trust Wallet’ı satın aldı. O zamanlarda Binance, Trust Wallet’ın faaliyetlerinin çoğunda özerk kalacağını, Binance’ın yönetim ve pazarlama geliştirme çalışmalarına yardımcı olacağını belirtmişti.

Trust Wallet, Ethereum (ETH) ve çeşitli Ethereum tabanlı belirteçleri (ERC20, ERC223 ve ERC721) destekleyen açık kaynaklı, ABD merkezli, anonim ve merkezi olmayan bir dijital cüzdan.

Haziran ayında, Binance, Binance DEX Trust Wallet’i yayınladı. Entegre cüzdan, hızlı alım satım hizmetlerinden yararlanırken velayetini korumak ve fonları üzerinde tam kontrol sağlamak isteyen Binance DEX kullanıcılarının desteklenmesine yardım edecek.

Cevap bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.