Bitcoin 4000 USD Sınırını Aştı

0

16 Mart Cumartesi – ilk 20 kripto para biriminin neredeyse tümü, basın zamanına göre dikkat çekici kazanımlar kaydettiğini bildirdi. CoinMarketCap verilerine göre, Bitcoin (BTC) 4.000 $ ‘lık sınırı aştı.

Basın zamanında, CoinMarketCap’e göre, Bitcoin günde yüzde ikiden fazla yükseldi ve 4.035 $ civarında işlem görüyor. Haftalık şemasına bakıldığında, mevcut fiyat Bitcoin’in haftaya başladığı fiyat olan 3.958 $ ‘dan neredeyse yüzde iki daha yüksek.

CoinMarketCap verilerine göre, dün Bitcoin’in işlem hacminin madalyonun fiyatı 8,845 dolar olduğu 25 Nisan 2018’den bu yana bildirilen en yüksek değer olan 11 milyar doları aştığını gösteriyor.

Ethereum (ETH), yaklaşık 14.9 milyar dolar olan piyasa bonosuna göre en büyük altcoin konumunu sürdürüyor. İkinci en büyük altcoin Ripple (XRP), baskı süresine göre yaklaşık 13,1 milyar dolarlık bir piyasa kapağına sahip.

ETH, son 24 saat içinde yüzde 4’ün üzerinde bir artış kaydetti. Basın zamanında ETH güne 135 dolardan başladıktan sonra 141 $ civarında işlem görüyor. Haftalık planında, Ethereum bir hafta önce ETH’nin fiyatı olan 138’ten yüzde iki’nin üzerinde değer artışını gördü.

Son zamanlarda, büyük şifreleme para ticareti ticaret platformu BitMEX’in araştırma kolu, bir blog yazısında Ethereum Parity tam düğümünün potansiyel bir hata içerdiğini açıkladı.

İkinci en büyük altcoin Ripple, 24 saat içinde baskı zamanını yüzde 1.3 kazandı ve şu anda 0.318 $ seviyesinde işlem görüyor. Madalyonun haftalık grafiğine baktığımızda, şu anki fiyatı, haftanın başladığı fiyat olan 0.314 $ ‘dan yüzde daha yüksektir.

İlk 20 kripto para birimi arasında, Bitcoin Cash (BCH), günümüzde yüzde 10’dan fazla olan en dikkat çekici büyümeyi yaşıyor.

Kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri şu anda yaklaşık 140 milyar dolara eşittir, bu rakam bir hafta önce bildirdiği değere göre% 3.7 artışla 134.8 milyar dolardan yüksek.

Kriptoparaci’nın bugün erken saatlerde bildirdiği gibi, ABD Menkul Kıymetler ve Borsalar Komisyonu’ndaki dijital varlıkların kıdemli danışmanı Valerie Szczepanik, stablecoins’in mevcut menkul kıymetler yasaları uyarınca sorun yaşayabileceğini belirtti.

Cevap bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.