Brave Tarayıcısının Kullanıcıları % 1.200 Arttı

0

Endüstri odaklı bir haber kaynağı olan Decrypt’in 11 Ağustos’ta verdiği habere göre, Blockchain tabanlı yerelleştirilmiş tarayıcı Brave’i kullanan yayıncı sayısı geçtiğimiz yıl % 1.200 arttı.

Brave tarayıcısının benimsenmesini izleyen bir web sitesi olan BATGrowth’un verilerine göre, Brave Rewards yayıncılarının sayısı Temmuz 2018’de 18.931 iken, bugün 230.000’den fazla hale geldi.

Washington Post ve Smithsonian Dergisi, 17,417 Twitter yayıncısı, 2.917 Reddit yayıncısı, 166,698 YouTube yayıncısı ve 12.000’den fazla Twitch yayıncısı dahil olmak üzere 29.278 web sitesi yayıncısı Brave Reward programını kullanıyor.

Ağustos ayının başlarında Brave, Twitter’daki içerik oluşturucularını, Temel Dikkat Simgeleri (BAT) ile devrilme özelliğini açıkladı. Duyuru ayrıca, düzenli olarak yinelenen ipuçları ayarlama ve bahşişlerini nasıl talep edeceklerini onlara bildirmek için bir bahşiş oluşturucuda tweetleme mekanizması da dahil olmak üzere bahşiş servisi ile ilgili bir dizi özelliği listeledi.

Geçen ay, haberler, Brave’nin son gece (geliştirilmekte olan) sürümünün kullanıcılarının, kripto bankacılığı başlangıç ​​UpHold ile kimliklerini doğruladıktan sonra BAT tokenlerini geri çekebildiklerini ortaya koydu. Doğrulamanın ardından, kullanıcıların web sitesinin bakımına ve içerik oluşturulmasına katkıda bulunmak istediklerinde ilave BAT jetonları satın alabilecekleri bildiriliyor.

Basında BAT, CoinMarketCap verilerine göre, son 24 saat içinde % 2.76 düşüşle 0.201 dolar seviyesinde işlem görüyor. Bu kripto para, en yüksek fiyatı 0.86 dolar civarında görmüştü. Sonra geçtiğimiz Haziran ayında 0.166 dolar civarında işlem görmeye başladı.

Cevap bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.