Ethereum Başarısız Olmayacak: Joseph Lubin

0

Bu bir sır değil Ethereum, kripto kışı boyunca güvenlik belirteçleri ve ICO’ları çevreleyen zorlu bir yıllık düzenleyici belirsizlikten sonra en zor paralar arasındaydı. Eğer biri endişeli görünüyorsa, ConsenSys şirketi Ethereum projeleri için bir inkübatör olan blok zinciri öncüsü Joseph Lubin olacaktır. Ancak, uyku kaybetmekten daha fazla uzak kalamadı. Lubin, SXSW 2019’da Interactive Keynote konuşmacısı olarak seçildi ve burada zen dünyasını canlı izleyicilerle paylaştı: ha fazla bir artış vardır.

Lubin Ethereum için ileride mavi gökyüzü dışında hiçbir şey görmüyor.

“Ethereum kötüye gitmiyor. Başarısız olmayacak. Çok önemli kalacaktır. ”*

 

ETHEREUM TOKENLERİ GÜVENİLİR Mİ?

Artan oranda, Ethereum’un geleceği konusunda iyimser olmanızın nedenleri var. En son SEC Başkanı Jay Clayton görünüşte dijital varlıkların Howey çerçevesine dayanan menkul kıymetler olamayacağı konusunda anlaştılar. ConsenSys “Ethereum protokolü ile yakından ilişkili” dir. 85 Gün içinde günden güne yoğun bir şekilde çalışan 85 Ethereum blockchain protokol mühendisine sahiptir.

 

Lubin, “ConsenSys projeleri ve araçları Ethereum’a odaklanmış çünkü şehirdeki tek oyun gerçekten.” Dedi Lubin.

 

Dünyayı görme şekli, ConsenSys, herhangi bir projeden daha başarılı olan merkezi olmayan bir ekosisteme bağlı. Merkezileşmiş bir bant genişliği, kimlik ve birlikte çalışan birçok merkezileşmemiş protokolü işaret eden Lubin, “Merkezden dağıtılmış bir Dünya Çapında Ağ asla gerçekleşmediyse muhtemelen vazgeçirdik” dedi.

 

Ayda 19,99 ABD Doları karşılığında CCN’ye katılın ve gelecekteki etkinlikler ve hizmetler için indirimler dahil, CCN’nin reklamsız bir sürümünü edinin. Gazetecilerimize bugün destek verin. Kayıt olmak için buraya tıklayın.

Tabii ki, odadaki fil, ETH’nin fiyatıydı, zira düşme sıkıntısı yaşandı ve oldukça dar bir aralıktan kurtulamadı. Ancak Lubin, neredeyse başından beri Vitalik Buterin’le birlikteydi ve pazar döngülerinin gelip gittiğini gördü. Uzun oyun oynuyor.

 

“Ekosistemin başlamasından bu yana ve 2009’dan beri, bu belirteçlerin fiyatında inanılmaz artışlar ve ardından çok önemli düzeltmeler gördük. Bu yüzden en önemli düzeltme bir yıl geriye götürdü, bu ETH’nin başlangıçta başladığından 5000 kat daha değerliydi. Bu bağlamda, çok korkunç değil. ”

 

PİYASAYI YÜRÜTEN YAPILAR

Piyasada zamanlar iyi olduğunda ekosisteme dikkat çeker. Teknoloji uzmanları ve girişimciler yoğun bir binadalar. Lubin, “Ekosistemimizde bir yıl veya 18 ay öncesinden çok daha fazla faaliyet var” dedi. Daha az insan belirteç fiyatına dikkat eder. Ancak belki de bu kadar kötü bir şey değildir, çünkü gizlilik ve gizlilik sistemleri, ölçeklenebilirlik çözümleri ve ETH 2.0 gibi şeyleri inşa eden insan sayısında çok daha fazla bir artış vardır.

 

Lubin Ethereum için ileride mavi gökyüzü dışında hiçbir şey görmüyor.

Cevap bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.