İletişim – Hakkımızda

kriptoparaci.com, “Türkiye’nin Kripto Para Portalı” sloganı ile WordPressci.com bünyesinde 2019 yılının Şubat ayında yayın hayatına başlamıştır. Yatırım, Bankalar, Girişimcilik, Kişisel Gelişim, Yaşam ve Sektörel kategorilerinde, Türkiye’nin en kapsamlı kripto finans portalı olmayı amaç edinmiştir.

Toplamda 9ana ve 26 alt kategoride, okurlarına kaliteli içerik hizmeti sunan kriptoparaci.com, kripto paranın söz konusu olduğu her alanda ilgi çekici içerikler oluşturmaktadır. Haberler, Canlı Piyasa Verileri, Galeriler, Listeler, Testler ve Videolar kategorilerini de bünyesine dahil ederek, Türkiye’de benzersiz bir portal haline gelmiştir. Ek iş fikirleri, para yönetimi ve sosyal içerikleri sayesinde dikkat çeken kriptoparaci, hız kesmeden yayın hayatına devam etmektedir.

2019 yılının başında 200’i geçen kaliteli içeriğiyle ayda 3.000. tekil ziyaretçiye erişmektedir. Sitemizin en çok trafik çeken organik kelimelerinin başında “kriptoparaci” kelimesinin gelmesi, 1 yıl gibi kısa sürede dev bir marka haline geldiğinin kanıtıdır.

kriptoparaci.com, güçlü yazar kadrosu ve büyük okur kitlesi sayesinde Türkiye’de benzeri olmayan dev bir kripto para portalı olmuştur. Ülkemizdeki kripto finansal okur yazarlığa katkı sağlamayı amaç edinmiş olan kriptoparaci, internette para kelimesinin tam karşılığı olma gayesindedir. Her zaman siz değerli okurlarımız için en iyisini üretmeye çalışacağız.

kriptoparaci.com hakkında görüşlerinizi, yorumlarınızı ve isteklerinizi İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Mesaj Gönder
[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected] (root mail)