Keizer: Bitcoin Bu Hafta 15.000 Doları Aşabilir

0

Eski Wall Street tüccarı ve televizyon programı Keizer Report’un sunucusu olan Max Keizer, Bitcoin biriminin (BTC) bu hafta 15.000 dolar seviyesini geçeceğine inandığını söyledi.

3 Ağustos’ta yayınladığı tweette Keizer, Bitcoin’in bu hafta 15.000 dolar seviyesini geçeceğini sezdiğini söyledi. Ayrıca, merkezi hükümetlere, merkez bankalarına ve merkezileştirilmiş itibari paralarına on yıllardır sahip oldukları en düşük düzeyde olduğunu belirtti. Sözlerine şöyle devam etti:

“Kendime güveniyorum. Bu yüzden az önce 10.000 dolarlık shitcoin ile 10.000 dolar daha yaktım. Korelasyon nedenselliğe eşit değil, ancak birkaç bin ABD doları yaktığımda BTC fiyatı önemli ölçüde artıyor. ”

Tahmini Yükseliş Zinciri

Keiser’in öngörüleri, son zamanlarda dijital varlık araştırma firması Delphi Digital tarafından yayınlanan bir rapora paralel olarak görünüyor. Buna göre, makroekonomik manzara Bitcoin fiyatının değerini artırmak için “mükemmel fırtına” yı yaratıyor. Raporda belirtilenlerden bazıları şöyle:

“Öncelikle ve tartışmasız en önemlisi, küresel merkez bankalarından duyduğum duyarlılık, uçucu para politikalarına doğru sert bir dönüş yaptı. Fed, ECB, BOJ, PBOC ve diğerleri, mevcut ekonomik genişlemeyi devam ettirmeye çalışırken daha fazla oran indirimi ve ilave teşvik tedbirleri için piyasa katılımcılarını hazırlıyorlar. ”

Haber kaynaklarının Haziran ayında bildirdiği gibi Keizer, fiyatın 11.000 doları geçerken Bitcoin muhaliflere karşı tepki göstermesine yol açtı. Birkaç performans göstermesine rağmen, Bitcoin hala altın için aşağılık bir bahis olduğunu iddia ettikten sonra altın meraklılarına odaklandı.

Aynı ay boyunca, hashratın fiyat hareketlerinin iyi bir göstergesi olduğunu belirterek, Bitcoin’i hashratı ile ilgili tüm zamanların en yüksek seviyelerine dokunarak yorumladı. Gün içinde Bitcoin, Coin360 verilerine göre günde % 1.19 artışla 10.946 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Cevap bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.