Kripto Borsası Yanlışlıkla Stellar Kazandı

0

Büyük kripto para birimi borsası Binance, soğuk ve sıcak cüzdanlardaki bazı parametrelerde değişiklik yapılmasının ardından Stellar (XLM) ‘de önemli kazanımlar elde etti. Yanlışlıkla bastığı Stellar coinleri fark eden borsa, bunları kullanıcılara dağıtmaya karar verdi.

18 Temmuz’da yayınlanan bir blog yazısında Binance, bilmeden bir yıl önce yapılan soğuk ve sıcak cüzdanlardaki belirli parametre değişikliklerinin ardından ekstra Stellar (XLM) belirteçlerinde 9.0000.000 XLM (basında 775.000 $) tutarında kazanım elde ettiğini açıkladı. Borsa daha sonra hem XLM için hemen destekleyici eklemeye hem de kazanılan XLM kazanımlarını tüm toplulukla paylaşmaya karar verdi. Gönderide ayrıca şunlar belirtildi:

“20 Temmuz’dan başlayarak Binance, Stellar (XLM) için belirlemeyi destekleyecektir. 40 günlük bir süre içinde Binance, Binance hesaplarınızdaki günlük XLM bakiyelerinin anlık görüntülerini alacaktır. Bundan sonra, 1 Eylül’de, bu anlık görüntülere dayanan ortalama kullanıcı XLM bakiyelerini hesaplayacağız ve XLM esnetme kazanımlarımızın dağıtımını tamamlayacağız. ”

Haziran ayında kripto para borsası Binance, resmi Trust Wallet’i ademi merkeziyetçi ticaret platformu Binance DEX’te yayınladı. O zamanki duyuruya göre Trust Wallet, gelecekte Lightning Network gibi katman-2 ödeme protokolleri ve ayrıca esnetme hizmetleri için destek başlatmayı planlıyor.

Bu hafta başlarında, blockchain birlikte çalışabilirlik protokolü Polkadot, protokolün deneysel bir versiyonu olarak işlev gören Kusama adlı “kanarya ağını” tanıttı. Kusama, geliştiricilerin bir parazit inşa etmelerini ve kullanmalarını veya Polkadot’un yönetimini belirlemeyi ve diğer işlevleri gerçek bir ortamda test etmesini sağlayacak.

Cevap bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.