Kripto Para Borsası Bittrex, Platforma Ekleme Yaptı!

0

Kripto para piyasasında son dönemde devam eden altcoinlerin yükselişi yer yer gelen haberlerle devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Samsung tarafınca piyasaya sürülecek olan Galaxy S10 akıllı telefonun bir cüzdana yer vereceği haberi kripto para dünyasında son aşama heyecan uyandırmıştı.

Uyanan bu coşkunun ardından cüzdanın içerisinde bazı altcoinlerin destekleneceği şeklinde çıkan haber neticesinde ilgili altcoinler hızlı bir yükseliş gerçekleştirmiş ve yatırımcılarının yüzlerini güldürmüştü.

Yine benzer bir gelişme dün yaşanmış ve MasterCard desteğini duyuran kripto para Groestlcoin % 200’lük bir yükseliş gerçekleştirmişti.

Kripto Para Borsasında Yeni Gelişme!

Bugün ise yeni bir gelişme yaşandı ve bir başka altcoinle ilgili bir haber geldi. Habere bakılırsa önde gelen kripto para borsası Bittrex, kripto para birimi Ontology (ONT)’yi platformuna eklemiş durumda. Alım satım yapmak için para yatırma seçeneği platformda açık durumda. Alım satım işlemleri ise kısa sürede başlamış olacak.

Bugün erken saatlerde kripto para birimi borsası Bittrex, RAID’in yeni XRD tokeni için İlk Borsa Teklifini (IEO) destekleyeceğini açıkladı.

Ontology (ONT) yaklaşan TOKEN2049 etkinliğinde 2019 için planlarını kamuoyuyla paylaşacak. Kripto para birimi Ontology (ONT) yazının yazıldığı sırada piyasanın 21. En büyük tokeni durumunda. Son 24 saatlik zaman dilimin de Ontology (ONT) % 9’a yakın bir artış gerçekleştirmiş durumda ve 0.97 Dolarlık bir değere sahip. Toplam piyasa kıymeti olarak 316.6 Milyon Dolarlık bir değere sahip olan Ontology (ONT)’nin son 24 saatteki hacmi ise yazının yazıldığı sırada 63.9 Milyon Dolar.

Cevap bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.