Kripto Paraları Sevmeniz İçin 5 Kuvvetli Neden

0

Yakın zamanda epeyce gündem meşgul etmekte olduğunu görmekte olduğumuz kripto paraları henüz kullanmıyor olabilir ve kullanıp kullanmamakta kararsız olabilirsiniz. Buyrun efendim okumaya devam edin.

Kripto Paraların artı ve eksilerini gözden geçirelim.

Hız:  Lokasyon ve zaman fark etmeksizin günün her saati dünya haritasının her noktasından bir diğerine saniyeler içinde para gönderebilirsiniz.

Tatil Yok: Su uyur coinler uyumaz, resmi tatiller yada hafta sonları artık bizler için etken değil. Yaşasın kripto paralar. 🙂

Güvenlik: Uçak kazaları gibi düşünün milyonda bir risk vardır ve hata olursa tüm dünya duyar, oysaki ülkeler karadaki trafik kazalarına çoktan alışmıştır.

Bir kaç milyon lira parayı araba ile yada banka ile transfer etmek yada depolamak epey zor iken, kripto paralar sayesinde bir kaç tıklamaya bakar.

Yatırım Alanı: Yıllarca her ay bir çeyrek prensibi ile yatırım yapmaya çalışan güzel ülkemin değerli fertleri, bir bitcoin 2 ay önce 20 bin tl ediyor idi, bir aralar 80 binlere dayandı bu yazıyı yazarkende 60 küsürlerde idi.

Bir araba almak yerine 3 bitcoin alsa idim şuan havadan gelen 2 sıfır aracım olurdu aynı markaya ait 2 ay önce aldığım arabaya çok pişmanım kocaman bir yükseliş dönemini kaçırdım…

Kabul görme:  Her geçen an daha fazla şirket ve platform kripto paraları tanımaya ve kullanmaya başlamaktadır, zira geleceğin parası olarak kabül görmektedir.

Dezavantajları da yok değil:  Bir sabah kalktınız 10 tl ye aldığınız kripto para 1 tl ye düşüvermiş olabilir.

Ödeme aracı olarak ödeme almak yada göndermek istediğiniz kişi henüz kripto para ya geçiş yapmamış olabilir.

İQ delisi bir hacker firmanızda ne varsa çalmış olabilir. En nihayetinde kimse parası çalınsın yada değer kaybetsin istemez elbette fakat bizler bu teknolojiyi çok sevdik ve bir üst noktaya taşımak adına elimizden geleni ardımıza koymayacağız.

Bir gün yerli kripto para platformunu, en ulaşılabilir düzeyde sizler sayesinde sizlere sunacağız !.

Cevap bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.