Ripple Kaç TL, Ne Kadar?

0

Güncel Ripple kaç TL sorularının yanıtını anlık olarak almak isteyen yatırımcılar için pek çok farklı online platform bulunmaktadır.

  • Ripple/Dolar,
  • Ripple/TL
  • Ripple/BTC

Ve herhangi bir alt coin Ripple paritesinin anlık olarak görülebileceği bu platformlar üzerinden her yatırımcı anlık olarak Ripple fiyatını kolaylıkla öğrenebilmektedir. Ripple TL değeri için kripto para yatırımcıları ayrıca kullandıkları coin borsalarını da kullanmakta ve güncel Ripple değeri ile Dolar/TL kurunu çarparak TL cinsinden Ripple değerini kolayca hesaplayabilmektedirler. Güncel olarak yaklaşık 0,32 Dolar seviyelerinde, TL olarak ise 1,71 TL dolaylarında işlem gören Ripple fiyatı zirvesinden oldukça uzak olsa da pek çok yatırımcı halen Ripple’dan umutludur.

Ripple Ne Kadar Yükselir, Fiyatı Ne Olur?

Ayı piyasasının yoğun olarak hissedildiği 2018 yılını geride bıraktığımız bu günlerde kripto para yatırımcıları geleceğe umutla bakmakta ve 2019 yılında kripto paralarda olan değer kayıplarının telafi edileceğine inanmaktadırlar.

  • Madenciler ve yatırımcılar arasındaki anlaşmazlıklar,
  • ABD ile Çin arasında yaşanan ticaret savaşları,
  • Tüm Dünya’nın kapısına dayanan resesyon tehdidi

İle kripto paraların 2018 yılında yaşadığı düşüşten etkilenerek oldukça çok değer kaybeden Ripple için Ripple be kadar yükselir sorusu sıkça sorulmaya devam ediyor. Uzmanların büyük bölümü Ripple özelinde genel bir iyimserlik havasına sahip olup 2019 yılında Ripple’da 20 Doların görüleceğini düşünseler de yatırımcılar bu öngörülere doğrudan bel bağlamak yerine kendi analizlerini kendileri yaparak bir hedef fiyat belirlemelidirler.

Ripple Grafiklerinden Nasıl Analiz Yapılır?

Kısa vade Ripple alım satım işlemlerinden para kazanmak isteyen pek çok yatırımcı teknik analiz yöntemlerinden yararlanarak gelecek fiyat hareketlerini öngörmeye çalışmaktadırlar. Ripple fiyat grafiği üzerinde yapılan;

  • Trend çizgilerinin belirlenmesi,
  • Hareketli ortalamaların kullanılması,
  • MACD ve RSI gibi fiyat göstergelerinin yönlerinin tayin edilmesi

Gibi seçeneklerle yapılan teknik analiz grafikleriyle yapılan çalışmalarda her ne kadar geçmiş hareketlerin yönüne göre gelecek tahmini yapılıyor olsa da başarılı sonuçlar alınabilmektedir. Ripple yatırımı yapacak yatırımcılara teknik analiz kurallarını öğrenmeleri tavsiyesinde bulunduktan sonra kullanacakları grafiklerde Ripple TL grafik değil Ripple Dolar grafiklerini kullanmalarını belirtmek isteriz.

Cevap bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.