Son Durum: Bitcoin, Ethereum, Ripple

0

28 Haziran Cuma günü en iyi kripto para birimleri Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP) küçük düşüşler yaşadıktan sonra bir toparlanma süreci yaşadı.

Bitcoin Çarşamba günü, ani şekilde 1,400 dolarlık düşüş yaşadı. Ve bunun sonucunda yine 12,316 dolar seviyesinde işlem görür hale geldi. Bitcoin (BTC) Perşembe günü boyuca 10.380 dolara kadar batmaya devam etmişti, ancak şu anda günde % 14’lük bir artış izleyen güçlü bir iyileşme görüyor.

Piyasa değeri en yüksek altcoin ve ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum, % 5 artışla 308 dolar seviyesinden işlem görerek ılımlı bir artış kaydetti. Ethereum çoğunlukla, geçen Cuma günü bu yeni rakımı yakaladı ve 300 doların biraz üzerinde seyrediyor.

Ripple XRP ve Chainlink Artış Gösteriyor

Ripple XRP, Perşembe günü yaklaşık 0,45 ile 0,39 dolar arasında sert bir düşüş yaşadıktan sonra 0,815 dolar seviyesine çıktı ve % 1,8 artışla bazı küçük kazançlar gösterdi.

Diğer üst sıra kripto para birimleri söz konusu olduğunda, MarketCap verilerine göre 19. en büyük kripto para birimi olan Chainlink (LINK), günde % 26 seviyesinde büyük bir kazanç gösteriyor. Coinbase Pro, akıllı sözleşme belirteçlerine 27 Haziran’da dün destek verdiğini duyurdu ve yakın zamanda LINK / ETH çifti için tam bir ticaret desteği açıkladı.

Coin360’ın özet tablosundaki verilere göre, ilk 100 şifreleme para biriminin toplam piyasa değeri 311,7 milyar dolar.

Kripto para birimi piyasasının genel durumu ile ilgili olarak, analistler kripto pazarındaki son düzlemin hala parabolik artan piyasa koşulları tahminleriyle tutarlı olduğunu öne sürdüler. Fundstrat Global Advisors’ın genel müdürü ve teknik stratejisti Robert Sluymer müşterilere şunları söylüyor:

“% 20 -% 30 geri çekilme, şaşırtıcı olmaz ve Bitcoin’in son yükseliş piyasası geri çekilmeleri ile çok tutarlı olmaz.”

Bu arada, geleneksel pazarlarda, MarketWatch tarafından sağlanan verilere göre, Çarşamba ve Perşembe günleri Bitcoin gibi büyük bir etki gördükten sonra altın hafifçe yükseliyor. Son olaylarda, Forbes Media’nın sahiplerinden Steve Forbes, Libra’yı altınla desteklemek ve bunun yerine “Mark” olarak adlandırmak için Mark Zuckerberg’e açık bir mektup yazdı.

Cevap bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.