TokenPay, Avustralya devi iç çamaşırı markası grubunda hisse senedi sözleşmesi imzaladı

0

İsviçre ademi merkeziyetçi ödemelerinin başlatılması TokenPay, Avustralya iç çamaşırı devinde çok sayıda hisse satın aldı ve aslen 19 Mart’ta yayınlanan bir belgeyi ortaya koyuyor.

Sunuma göre, TokenPay, Çıplak Marka Grubu’nun (NAKD) yüzde 6,2 hissesine sahip olan 1.840.216 adet hisse satın aldı.

Şirketin piyasada belki de en iyisi süpermodel Heidi Klum’un Intimates serisi olan birkaç markası var.

TokenPay, harcama seçiminin arkasındaki itici gücü ve bunu izleyen gelişme alanını açıklarken, NAKD’nin aslında blok zinciri teknolojisini merak ettiğini öne sürdüğünü ortaya koydu.

TokenPay, 27 Mart’ta devam ederek şöyle devam etti: “Neden kadın iç çamaşırı hareketi?” $ NAKD yönetimi, blok zinciri teknolojisini keşfetmeye ilgi duyduğunu belirtti.

“Ayrıca, kadınlar için 100 milyon dolarlık satışlarla ikonik moda markaları işletiyor. Bu, endüstrimizde alt yönetilen bir pazardır. Kriptografiyi benimsemede mükemmellik potansiyeli gerçek. “

NAKD anlaşması tamamlandıktan sonra TokenPay, şirketin ürünlerini kriptografi kullanarak satın alma seçeneğinin olacağını belirtti.

Kriptoparacı’nın bildirdiği gibi, TokenPay daha önce beklenmeyen sektörlere dallanmış. Geçen yılın Haziran ayında, girişim, bir Alman bankasında yaklaşık yüzde 10’luk bir hisse almak için Litecoin (LTC) arkasındaki kar amacı gütmeyen kuruluşlarla ortaklık kurdu.

Bundan önce, 2,5 milyon dolarlık belirteçli bir yatırım TokenPay’in en büyük yetişkin eğlence sitesi Pornhub’ın XVG belirteci ile uyumlu hale getirilmesi için gizlilik odaklı Cryptocurrency çabalarını desteklemesini sağladı. Proje karma bir başarıya sahip görünüyordu.

Cevap bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.