Yeni Bir Kripto Türevleri Borsası Geliyor

0

Yakında piyasaya sürülecek olan bir kripto para birimi borsası ve kripto-para birimi platformu, Coinbase ve yatırım şirketi SV Angel gibi büyük yatırımcılardan 4.3 milyon dolar kazandı. Blade borsası üç hafta içinde başlayacak.

Blade’in finansmanı ve planları, 12 Ağustos’taki bir Tech Crunch raporu ile ortaya çıktı. Rapor, özellikle, Blade’in üç yeni iyileştirme ile kripto-para birimi bazlı sürekli takas sözleşmeleri için ticaret sağlamayı hedeflediğini belirtti.

İlk olarak, kalıcı sözleşmeler standart, basit sözleşmeler kullanılarak hazırlanacak. İkincisi, failler anlaşma ve marjlar için Tether’in stablecoin USDT’sini kullanacaklar. Üçüncüsü, işlemler kripto para birimi işlem çiftleri için fiyatlarının 150 katına kadar yükseltilebilir.

Raporda açıklandığı gibi, kripto devamlıları, tüccarların başka bir para birimine göre kripto para biriminin fiyatına bahis yapmalarını sağlıyor. Bununla birlikte, vadeli işlemlerin aksine, kalıcıların son kullanma tarihi yoktur. Raporda belirtildiği gibi, Blade şu anda kalıcılar için kripto para birimi çiftlerinin bir listesini sunmaktadır. Basın zamanında yakında başlayacak olan borsa yedi farklı işlem çiftini listeleyecek. Blade CEO’su Jeff Byun, şirketin platformuyla ilgili hedeflerini şöyle belirtti:

“Uzun vadede, biz kripto CME’si olmak istiyoruz […] Coinbase ve Binance kripto için bu temel yapıyı inşa ediyorlar, ancak biz türevlerin risk transferi konusunda özünde olduğumuzu düşünüyorum. Kripto pazarlarında risk transferi için temel bir katman oluşturmak istiyoruz. ”

Bitfinex’teki Türevler

Daha önce haber kaynakları tarafından bildirildiği üzere, büyük kripto para birimi borsası Bitfinex kısa süre önce türev alım satımı için 100x kaldıraç ekleyebileceklerini ima etti. Şirketin yöneticisi Paolo Ardoino, basit bir görüntü ve beraberindeki emojilerin olduğu, kesin olmayan bir Twitter gönderisinde tahmini rakamı bildirdi. Ardoino, yorumlarında, şirketin cari işleminde planlanmış bir değişiklik olmadığı ve böyle bir üst seviye katılımın ayrı ayrı sunulacağını da belirtti.

Cevap bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.